Παρασκευή, 3 Μαΐου, 2024

Ο… διορατικός Τσιγγάρας (vid)

Ο ΠΑΟΚ επικράτησε με 2-1 της Άιντραχτ Φρανκφούρτης στο γήπεδο της Τούμπας και έκανε το δύο στα δύο στον όμιλο του UEFA Europa Conference League, μένοντας μόνος πρώτος στην βαθμολογία.

Ο Χάρης Τσιγγάρας πέρασε ως αλλαγή στο 77ο λεπτό και βοήθησε την ομάδα του με το πάθος του και τα πολλά τρεξίματά του στα λεπτά που αγωνίστηκε.

Μάλιστα, ο Έλληνας μέσος απ’ ότι φαίνεται είναι και εξαιρετικός στο διάβασμα των παιχνιδιών, αφού πριν το παιχνίδι ρωτήθηκε για το σκορ της αναμέτρησης και απάντησε σωστά, δηλαδή 2-1.

Από την άλλη ο Γιάννης Κωνσταντέλιας έπεσε πολύ κοντά, αφού προέβλεψε τη νίκη του Δικεφάλου με ένα γκολ διαφορά, αλλά δεν πέτυχε το σκορ, καθώς είπε 3-2.