Ο ΠΑΟΚ πήρε την νίκη με 2-0 στο κρίσιμο ντέρμπι απέναντι στον Ολυμπιακό και παρέμεινε ζωντανός για την κατάκτηση του πρωταθλήματος.
Η παρακάμερα της «ασπρόμαυρης» ΠΑΕ κατέγραψε από την αρχή μέχρι το τέλος το πάρτι του Δικεφάλου, με την αποστολή της ομάδας να φτάνει στην Τούμπα υπο καταρρακτώδη βροχή για να ζεσταθεί έπειτα από την «καυτή» ατμόσφαιρα του γηπέδου.
Το βίντεο τελειώνει με το γλέντι κόσμου και ομάδας, που ένωσαν τις φωνές τους για να πηνηγυρίσουν αυτή την σπουδαία νίκη απέναντι στους «ερυθρόλευκους».
Παρακάτω το βίντεο: