Σάββατο, 18 Μαΐου, 2024

Η ώρα της επιστροφής για Ντεσπόντοφ

Στο ισόπαλο 1-1 έμειναν Βουλγαρία και Αζερμπαϊτζαν, στο πλαίσιο του φιλικού τουρνουά «FIFA Series». Ο Κίριλ Ντεσπόντοφ αγώνιστηκε για 90 λεπτά και μοίρασε την ασίστ στο γκολ του Κράστεφ στο 59ο λεπτό.

Ο εξτρέμ του ΠΑΟΚ ολοκλήρωσε την παρουσία του στην Εθνική Βουλγαρίας με ένα γκολ και μια ασίστ, καθώς είχε σκοράρει τις προηγούμενες μέρες στο φιλικό απέναντι στην Τανζανία, με απευθείας εκτέλεση φάουλ.

Πλέον, ο 27χρονος ετοιμάζεται να επιστρέψει στην Θεσσαλονική, προκειμένου να ενσωματωθεί στην προετοιμασία του Δικεφάλου, ενόψει του ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό για την 2η αγωνιστική των Play Off.

Τελευταία στιγμή του Μουργκ

Ο ΠΑΟΚ την Κυριακή 19 Μαΐου παίζει τον τελικό των τελικών στο Χαριλάου κόντρα στον Άρη. Ο Δικέφαλος θέλει...