Η στιγμή της ισοφάρισης του ΠΑΟΚ… από μέσα (video)

Με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Γιάννη Κωνσταντέλια, ο ΠΑΟΚ κατάφερε να… λυγίσει την ΑΕΚ στο γήπεδο της Τούμπας, όπου και επικράτησε με 3-2 και συνεχίζει να έχει ελπίδες για την κατάκτηση του φετινού πρωταθλήματος της Super League. Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ δημοσίευσε ακόμη ένα video μέσα από το γήπεδο της Τούμπας και συγκεκριμένα από την στιγμή της ισοφάρισης του Δικεφάλου στο 81ο λεπτό, από τον Γιάννη Κωνσταντέλια.

Η στιγμή που έβαλε την… σπίθα στην πυρκαγιά της ανατροπής, με τον Κωνσταντέλια να στέλνει την μπάλα στα δίχτυα, μετά από ασίστ του Σαμάτα και στην συνέχεια αυτός με τους συμπαίκτες του επέστρεψαν γρήγορα στις θέσεις τους, για να συνεχιστεί το παιχνίδι, ώστε να ψάξει ο Δικέφαλος το «χρυσό» γκολ της νίκης, που πέτυχε λίγα λεπτά μετά ο Ζόαν Σάστρε.