Παρασκευή, 29 Μαρτίου, 2024

Το… χειρουργείο του Βάτσιου!

Την Παρασκευή (31/3) ο ΠΑΟΚ Β γνώρισε μία άδικη ήττα (3-2) στην Λάρισα από την ΑΕΛ, καθώς ο διαιτητής Αριστείδης Βάτσιος είδε πέναλτι υπέρ των φιλοξενούμενων στο 88ο λεπτό της αναμέτρησης.

Οι άνθρωποι του Δικεφάλου εξέφρασαν τα έντονα παράπονα τους από την σημερινή (31/3) διαιτησία του Έλληνα ρέφερι με αποκορύφωμα το πέναλτι που έδωσε στην ΑΕΛ στο 88ο λεπτό, «χαρίζοντας» ουσιαστικά τη νίκη στους «βυσσινί».

Ο Βάτσιος, μάλιστα έχασε τελείως τον πειθαρχικό έλεγχο και θα πρέπει επιτέλους η ΚΕΔ να διαγράψει οριστικά τον διαιτητή από τη Δυτική Αττική, αφού αυτή δεν είναι πρώτη φορά που διαμορφώνει αποτέλεσμα σε ένα ματς που διευθύνει.