Σάββατο, 20 Απριλίου, 2024

Φοβερός Κούτσιας στο φιλικό του ΠΑΟΚ Β!

Ο ΠΑΟΚ Β αντιμετωπίζει σε φιλική αναμέτρηση τον Καμπανιακό, έχοντας την ενίσχυση από την πρώτη ομάδα με τους Χάρη Τσιγγάρα, Γιώργο Κούτσια και Αντρέ Ρικάρντο, με τον νεαρό επιθετικό να πραγματοποιεί τρομερό πρώτο ημίχρονο, σκοράροντας τρία γκολ! Συγκεκριμένα, ο Γιώργος Κούτσιας άνοιξε το σκορ στο 10ο λεπτό με πλασέ, διπλασίασε τα τέρματά του στο 23′ μετά από ασίστ του Αντρέ Ρικάρντο, ενώ στο 30′ διαμόρφωσε το 3-0 και πάλι με πλασέ.

Στο 36ο λεπτό, μάλιστα ο Κούτσιας κέρδισε πέναλτι, με τον Αντρέ Ρικάρντο να αναλαμβάνει την εκτέλεση ανεβάζοντας τον δείκτη του σκορ στο 4-0.